júl 2024
1. júl 19:00 Odraz zrkadla / Autorské piesne mladých hudobníkov pod vedením Jany Andevskej
2. júl 19:00 Emma Llure
3. júl 18:00 Rozprávkový autobus - Cesta po Slovensku / Divadlo Agapé / Vhodné pre deti
4. júl 19:00 Family Friend
5. júl 18:00 Z času na čas / Divadlo Na Hojdačke / Vhodné pre deti
6. júl 19:00 Lara Abou
7. júl 18:00 Cirkus Pepele / Divadlo Žihadlo / Vhodné pre deti
8. júl 19:00 FunTomas
9. júl 19:00 Vrbovskí Víťazi
10. júl 18:00 Show na Hran(i)e / Šaško Fjodor / Vhodné pre deti
11. júl 19:00 Mirka Kroner & Ondrej Križan
12. júl 18:00 Hora / Divadlo ŠiBe / Vhodné pre deti
13. júl 19:00 Majka Valentová + kapela
14. júl 18:00 Ako sršeň mušku zachránil / Divadlo B.Ú.D.A. / Vhodné pre deti
19. júl 18:00 Concerto Klaunico / Teáter Komika / Vhodné pre deti
20. júl 19:00 Tea Teona
21. júl 18:00 Škaredé káčatko / Divadlo Kapor na scéne / Vhodné pre deti
22. júl 19:00 Štúdio tanca a pohybu Alegria
23. júl 19:00 Styleunits
24. júl 18:00 Sen jedného duba / Divadlo Babadlo / Vhodné pre deti
25. júl 19:00 Karin Sarkisjan (ARM) / International Week
26. júl 18:00 Bacilky a Vitamínky / Divadlo Hoki Poki / Vhodné pre deti
27. júl 19:00 Elisabeth Lilleeng (NOR) / International Week
28. júl 18:00 Uštrikovaná rozprávka / Teátro Neline / Vhodné pre deti
29. júl 19:00 Mark Peters (UK) / International Week
30. júl 19:00 Hjörtur Hjörleifsson (ISL) / International Week
31. júl 18:00 Palica von z vreca / Divadlo Dvor zázrakov / Vhodné pre deti
august 2024
1. august 18:00 Peter Petiar Lachký
2. august 18:00 Kapitán Kotvička / Divadlo Agapé / Vhodné pre deti
3. august 18:00 last millennials.
4. august 18:00 O čertovi Kolofónovi / Divadlo Morgonrock / Vhodné pre deti
5. august 18:00 Ľudia
6. august 18:00 Graeme Mark
7. august 18:00 Dlhý, Široký a Bystrozraký / Divadlo Žihadlo / Vhodné pre deti
8. august 18:00 Lubomír Konečný a skupina LPS
9. august 18:00 GUMOSHOW / Šaško Gumo / Vhodné pre deti
10. august 18:00 Daniel McCombe (US)
11. august 18:00 Babička z vajíčka / Divadlo Piki / Vhodné pre deti
12. august 18:00 Miloš Biháry Django Gypsy Jazz Quartet
13. august 18:00 RIAVA
14. august 18:00 Soľ nad zlato / Divadlo ŠiBe / Vhodné pre deti
15. august 18:00 UFS Trnafčan
18. august 18:00 Paskudárium / Divadlo Piki / Vhodné pre deti
19. august 18:00 Rusalka - tanečné a pohybové centrum
20. august 18:00 Crazy Family
21. august 18:00 Ako Jano draka prehádal / Divadlo Dvor zázrakov / Vhodné pre deti
22. august 18:00 Street Beats Crew
23. august 18:00 HRÁME sa na SILÁKA / Teáter Komika / Vhodné pre deti
24. august 18:00 Ychabods
25. august 18:00 Guľko Bombuľko / Divadlo NAtraKY / Vhodné pre deti
26. august 18:00 Trnavský Dixieland
27. august 18:00 Chris Ellys + hosť Matej Takáč
28. august 18:00 TdPaslík / Divadlo Na Hojdačke / Vhodné pre deti
29. august 18:00 Duo Live Guitars
30. august 18:00 Kazizúbkovia / Divadlo Morgonrock / Vhodné pre deti
31. august 18:00 Drahoslav Bango Trio